Název společnosti
Vlajky
Připínací lišta
Přejít na obsah
Webové stránky
Šipka
TELEFON
736 605 602
Logo Interkist s.r.o.
E-MAIL
info@interkist.cz
Šipka
Webové stránky
Proč webové stránky?
Zamysleme se nad tím, co nám přinesl současný uspěchaný život. Ať potřebujeme jakoukoliv informaci, automaticky saháme po internetu. Internet a jednotlivé webové stránky jsou nevyčerpatelnou zásobou informací všeho druhu. Určitě není potřeba detailně rozebírat jaké infomace nám internet přináší, ale určitě stojí za zamyšlení, proč se na internetu máme objevit my sami.
Příklad:

Před nějakým časem jsem si koupil pohodlnou zimní bundu. A jak už to tak bývá, jednoho dne se poškodil zip. V podstatě žádná katastrofa. Zaběhnu do města, koupím nový zip a bundu lze opravit. Jenže nastala malicherná otázka: "Kde koupím zip?"


Nikdo z nás dnes nevyběhne do města, aby hledal po ulicích prodejnu galanterie. Vždyť prodejny vznikají, zanikají, přemístňují se, mají různý sortiment a než najdu vhodnou prodejnu strávím po ulicích extrémně mnoho času.

V tento moment přišel na řadu internet a webové prezentace prodejců, výrobců, služeb, ... Ten kdo se neprzentoval svými webovými stránkami měl prostě smůlu - nevím po něm, nejdu za ním.

Myslíte, že jsem jediný, kdo takto postupuje?
Znáte snad levnější reklamu
Logo Interkist s.r.o.
E-MAIL
info@interkist.cz
Šipka
Šipka
TELEFON
736 605 602
Webové odkazy
Interist s.r.o. - all rights reserved
Návrat na obsah