Název společnosti
Vlajky
Přejít na obsah
A další aktivity
Šipka
TELEFON
736 605 602
Logo Interkist s.r.o.
E-MAIL
info@interkist.cz
Šipka
Prezentace
Prezentační soubory na CD nebo DVD pro muzea, galerie, výstavy, ...
Pro muzea, galerie, badatele, sběratele vytváříme z fotografií nebo filmových záznamů ucelené a chronologické sestavy celých sbírek nebo jejich částí. Tento způsob prezentace je vhodný zejména ke sbírkám, které nemohou být aktuálně vystaveny nebo jejich trvalá expozice není možná či vhodná z různých důvodu. Navíc v galeriích a muzeích je možné tyto prezentace využít k promítání v tzv. fotorámečku přímo u příslušné expozice jako doplňková, rozšiřující informace.
Případně lze cíleně zhotovit CD nebo DVD i jako reklamní nebo studijní materiál určený k prodeji.
Firemní a obchodní prezentace sortimentu
Jinou variantou a stále častěji využívanou je prezentace firmy v elektronické formě na tzv. elektronických vizitkách.

Není vyžadováno málo efektní a nákladné rozdávání vzorků, ale celá produkce může být působivě prezentována právě elektronickou formou na mini CD (43 MB) nebo CD, DVD s ucelenými informacemi. Významnou vlastností těchto prezentací je, že si jich vždy můžete vytvořit tolik, kolik jich v daný moment potřebujete.

Prezentace může být rovněž umístěna na webových stránkách, které tak budou pestřejší i přitažlivější. Komě toho může být prezentace určena k volnému stahování libovolným zájemcům a stane se tak reklamou.

V případě řízené marketingové akce můžebýt této prezentace využíváno i k dosažení cíle.
Rodinné a vzpomínkové prezentace
Prozatím poslední variantou se kterou se setkáváme je požadavek na tvorbu prezentace, kterou nazvěme "Procházka životem".

Skladba je určena užšímu kruhu tj. rodině případně i blízkým přátelům. Tato tvorba je oblíbena zejména při významných životních jubilejích, kde se například ke "kulatému" výročí oslavence obdarovávají všichni zúčastnění fotografickou prezentací oslavence od narozní až po jeho zralý věk.

Ne vždy mají všichni blízcí přítup ke všem fotografiím a touto cestou lze docílit právě toho, že rodinní příslušníci a nejbližší přátelé získají sebrané fotografie, chronologicky poskládané do vzpomínkového alba, které lze podbarvit i vhodným hudebním doprovodem.
PF
Před několika lety jsem pro zábavu a zpestření vyrobil kamarádovi první blahopřání k narozeninám v elektronické podobě.
To mne časem přivedlo k vytvoření tzv. "péfky" a z tohoto nápadu se zrodila tradice.

V současné době vytváříme nejen zmíněné "péfky",  ale i různé dokumentace z fotografií nebo filmových záběrů například z teambuildingových akcí apod.
Šipka
TELEFON
736 605 602
Šipka
Logo Interkist s.r.o.
E-MAIL
info@interkist.cz
Webové odkazy
Interist s.r.o. - all rights reserved
Návrat na obsah