Název společnosti
Vlajky
Přejít na obsah
A další aktivity
Šipka
TELEFON
736 605 602
Logo Interkist s.r.o.
E-MAIL
info@interkist.cz
Šipka
Negativ a pozitiv
Negativ x Pozitiv
Kde se dnes setkáme s negativy?

Možná si to ani neuvědomujeme, ale míst je velice mnoho. Poměrně často jsou uchovávány v rodinách, kde už nikdo ani netuší co na negativech kdysi dávno zvěčnil. Dalšími místy jsou různé firmy, instituce, muzea, galerie, kluby, spolky, sdružení, ..., kde se zvěčňovaly události, paměti, sbírky, majetky, památky, ...

Po letech, kdy klasickou fotografii vystřídala digitální zobrazovací technika byly fotografie a jejich negativy, ne zrovna oprávněně, odsunuty stranou a upadly v zapomění.

Lidská duše je ale hloubavá a v případě zjištění výsktu starých negativů každý zkoumáme co je na nich vlastně zobrazeno. Vzhledem k tomu, že se jedná o negativy, je poměrně těžké určit konkrétní místo nebo dokonce tváře zachycených osob.

A teď upřímně, vyvolání jedné fotografie není zrovna levnou záležitostí (30,00 Kč) a při naší skromnosti se nám zrovna nechce hned investovat stovky korun za každý kinofilm, abychom nakonec zjistili, že ne všechny obrázky jsme chtěli, že jsme je potřebovali a že je vlastně ani nechceme a stejně jich celou řadu vyhodíme.

V tu chvíli jistě všichni uvítáme podstatně levnější cestu a to přenos negativu do digitální fotografie, která je extrémně levnější a i případná finanční ztráty nás bude méně bolet.  co teprve, pokud například nějaká organizace ať už galerie, muzeum nebo jiná instituce, která vlastní stovky kinofilmů nebo i fotografických desek chce zjisti co vše má v držení. V takovém případě je finanční investice velmi vysoká a stejně by taková instituce uvítala finanční úsporu.
ČERNOBÍLÉ NEGATIVY - FOTOGRAFIE
Negativ 1
Šipka
Negativ 1
Šipka
Pozitiv 1
Pozitiv 1
BAREVNÉ NEGATIVY - FOTOGRAFIE
Negativ 1
Šipka
Pozitiv 1
TELEFON
736 605 602
Neativ 2
E-MAIL
info@interkist.cz
Logo Interkist s.r.o.
Šipka
Šipka
Webové odkazy
Interist s.r.o. - all rights reserved
Návrat na obsah