Název společnosti
Vlajky
Připínací lišta
Přejít na obsah
A další aktivity
Šipka
TELEFON
736 605 602
Logo Interkist s.r.o.
E-MAIL
info@interkist.cz
Šipka
Letáky, info bulletin, hromadná pošta
Hromadná pošta má vždy za cíl oslovit velký počet příjemců e-mailu. Zvažme zda je vhodné poslat e-mail v jehož záhlaví bude například 150 e-mailových adres. Takový e-mail automaticky ztrácí na intenzitě pro jeho neosobní zapůsobení. Proto jej můžeme hned zavrhnout.

Představme si situaci, kdy připravujeme marketingový projekt jehož cílem má být kampaň na získání nových odběratelů v oblasti rychloobrátkového zboží. Takovou kampaň rozvrhneme do dvou etap:
Informační bulletin
- 1 -
zvolíme si datum odeslání prvního e-mailu například v termínu před dovolenými a všem koho budeme chtít oslovit, zašleme ve vhodně zvoleném grafickém formátu e-mail, ve kterém potencionálním zákazníkům popřejeme pouze příjemnou dovolenou.Uvedeme název firmy a stručný popis nší aktivity, kterou chceme představit.
- 2 -
Po skončení prázdninového období, ve stejném grafickém formátu (není dlouhý časový odstup a zákazníkovi není cizí), připravíme nový leták již se zaměřením s naší nabídkou. Tato nabídka již podrobněji specifikuje nabízený sortiment, záváděcí cenu a odpoví na otázku - proč by si zákazník měl toto zboží koupit.
Tato forma vyžaduje rozeslání hromadných e-mailů dvakrát a v tu chvíli se zadrhneme při představě, že potřebujeme e-mail rozeslat jako individuální zprávu každému potencionálnímu zákazníku a musíme dvakrát zpracovat a rozeslat například 300 - 400 - 700 - 1000 e-mailů. Doba zpracování takového množství individuálních e-mailů je extrémně dlouhá.

A co když budeme chtít v marketingové strategii pokračovat? Zvolíme třeba jiné  množstevní slevy, vázaný prodej nebo cokoliv jiného, potom musíme počítat s vytvářením e-mailů v počtu několika tisíc. Vyčleníte nebo najmete na tuto činnost 1 - 2 - 3 zaměstnance na několik týdnů?
Co Vám nabízíme? Nejen hromadné rozeslání individuálních e-mailů, ale každý e-mail bude obsahovat graficky zpracovaný například leták, bulletin, brožuru, pohlednici, přání, .. s ovládacími prvky, které mohou odkazovat na vaší prodejní akci, na vyhlášenou soutěž, anketu , na webové stránky s marketingovou akcí nebo na vaše hlavní webové stránky, apod.
Informační bulletin
Logo Interkist s.r.o.
Šipka
TELEFON
736 605 602
Šipka
E-MAIL
info@interkist.cz
Webové odkazy
Interist s.r.o. - all rights reserved
Návrat na obsah