Interkist

Vlajky
Připínací lišta
Přejít na obsah
Novinky
.
Platební karty
Platební karty
.
.
Outsourcing
Tvorba webových stránek
Webové stránky jsou dnes považovány za základní a nepostradatelnou součást prezentace každého podnikatelského subjektu. Subjekt, který se neprezentuje na internetu, jakoby snad ani nebyl.

U nás si můžete nechat vytvořit webové stránky:

- jednoduché
- sofistikované
- responzivní - automaticky se přizpůsobující druhu použitého zařízení (telefon, tablet, ...)
- s dynamickými prvky
- s formuláři
- animacemi
- atd.

Jsme připraveni i pro optimalizaci stránek SEO, pro jejich snadnější a rychlejší vyhledávání internetovými vyhledávači a rovněž můžeme stránky modifikovat pro kvalitní prohlížení na tabletech a mobilních telefonech.
Databáze MS Access a školení
Také jste někdy narazili na problém kdy jste potřebovali aplikaci - databázi pro evidenci a specifickou analýzu dat a přitom jste ji nikde nesehnali jako volně prodejnou?

Obraťte se na nás, vytvoříme vám databázi doslova na míru s ohledem na vaši specifickou i ojedinělou potřebu.

Pomocí aplikace MC Access lze vytvořit jakoukoliv databázi, například pro:
- personalistika
- skladové hospodářství
- fakturace
- evidence a spozřeba DHIM
- pracovní porady
- analýzy výslednosti, například obchodních zástupců
- výpočty provizí
- hodnocení oblasti režijních nákladů
- statistiky
- atd.

Pokud předpopkládáte, že by pro vás bylo výhodnější naučit se tvorbu databází v aplikaci MS Access, můžeme vám nabídnout školení i praktická cvičení v této problematice.
Diagnostika a údržba počítačů
O údržbě a diagnostice počítačů se napsalo a namluvilo velmi mnoho. Přesto se často setkáváme s počítači, kterým jejich majitelé nevěnují potřebnou pozornost.

Důsledkem jsou samozřejmě nežádoucí jevy a zejména jsou ohrožena data, bohužel ne jen vlastní, ale i mnoha dalších uživatelů. Počítač a jeho jednotlivé komponenty je nutno udržovat a ošetřovat pravidelně. Vaší pozornost si jistě zaslouží, vždyť je důležitým pomocníkem, důležitou součástí našeho každodenního života.

Pamatujte, že antivirový program není ani nemůže být spásou ani stoprocentní zárukou ochrany vašeho počítače, Tvůrci virů jsou vždy o krok napřed. Pokud si chcete zachovat bezpečnost vašeho zařízení, ochránit sva data, je vždy vhodnější svůj přístroj svěřit odborníkům.

Nepodceňujte tuto situaci, vždyť údržba v řádu několika stokorun vám ve finále ušetří i několika tisícové náklady při odstraňování důsledků havárie.
Kamerové systémy
Zvykáme si na ně poměrně rychle. Setkáváme se s nimi na ulicích, v restauracích, na úřadech, u lékaře, ..., vlastně téměř všude.

Chráníme s nimi svá auta, domy, kanceláře, ...

Setkáváme se ještě s analogovým systémem, ale čím dál více se uplatňují síťové systémy s IP kamerami, komunikujícími s našimi počítači, tablety, chytrými telefony.
Analogové systémy jsou sice v základní sestavě levnější, ale při srovnatelných nákladech zůstávají jen kamerovým systémem. Zatím co síťové systémy jsou podstatně propracovanější a tím pádem důmyslněnjší a dokonalejší. Rozhodnutí, který systém zvolíte je samozřejmě jen a jen na vás a vždy zvažujte, co od kamerového systému požadujete a co od něj očekáváte.

Nezapomeňte také na nutnost dodržovat striktní podmínky stanovené "GDPR" pro manipulaci s daty!  A fotografické nebo audiovizuální záběry osob beze sporu mezi data o osobách patří.
On Line Marketing
Co si představíme pod pojmem "Online marketing"? Určitě alespoň to, že pracujeme s internetem. Přenosem dat po internetu v rámci marketingové kampaně zapojujeme do akce širokou veřejnost. Veřejnost můžeme pouze oslovit, anebo, což je efektivnější, zapojit ji do naší marketingové kampaně.

Zapojte do své marketingové kampaně desítky nebo i stovky obchodních zástupců, kteří budou propagovat, poptávat a dokoce i prodávat váš produkt nebo službu s minimálními investičními náklady.

Zamyslete se nad neomezenými možnostmi propagace realizované pomocí vhodně zvolených specifických kroků za využití velkého počtu aktivních a dočasných spolupracovníků.

Marketing realizovaný "online" je bezesporu tou nejlevnější propagací, reklamou, ..., kterou mlžete zvolit při zavedení nového produktu na trh.

Kontaktujte nás a společně vytvoříme ojedinělou a poutavou akci.
E-shops
Společnost Interkist s.r.o. provozovala a i nadále bude provozovat své e-shopy.

Aktuálně je již spuštěn e-shop se specializovanými a zejména osvědčenými úklidovými prostředky řady Isolda, Krystal a Cleamen, kdy právě řada Cleamen se řadí mezi velmi oblíbený sortiment pro svůj profesionání charakter a garantovanou funkčnost.


Momentálně připravujeme e-shop se zaměřením na prodej originálních výběrových cognaců a dalších nápojů z Francie značek:
- Frapin
- Couprié
- Maranchenville
- André Petit
- atd.
Kontakt
Kontakt
Kontakt
Webové odkazy
Interist s.r.o. - all rights reserved
Návrat na obsah