Název společnosti
Vlajky
Připínací lišta
Přejít na obsah
Interní blok
Informace ze dne 19. 10. 2017
UPOZORNĚNÍ:

V pátek 19. 10. 2017 v podvečer mi zavolal zákazník a dotazoval se mne na propagovanou aplikaci "DYNAMIC FORMULA", která údajně dokáže zrychlit počítač i o 90 %. Nejdříve jsem vyprskl smíchy, ale uvědomil sem, si že by někdo mohl nakročit k poměrně velkému problému se svým počítačem a proto jsem se ihned začal této aplikaci věnovat.
Samozřejmě nejdříve obchodním podmínkám a recenzím. První co mne zarazilo, byla stránka, ze které je tato aplikace nabízena, a ta je pojmenována: http://pecovat-o-motor.com/. Zarazilo mne, že se nikde neprezetuje prodejce svou firmou, telefonem, e-mailem, Vždyť pokud by někdo skutečně vlastnil aplikaci, která by toho tolik dokázala, tak by se přeci velice zviditelňoval. Jenže v tomto případě se prodejce v podstatě ukrývá.
Upozornění
Už první recenze, na kterou jsem narazil zdůraznila vážné pochybnosti závánějící podvodem.
19.10.2017 ve 21:25 je můj příspěvek smazán !
Diskuse
19.10.2017 ve 21:06 jsem do diskuse vložil tento píspěvek:
Diskuse
20.10.2017 - obdržel jsem potvrzení objednávky, kterou jsem nezadal!
A teď pokračujeme. Ačkoliv jsem si nic neobjednal, dorazilo mi na můj e-mail potvrzení objednávky. To, že jsem nic neobjednal potvrzuje i skutečnost, že na tomto materiálu zcela chybí vyplněné jméno objednávajícího a adresa pro doručení. Copak takto postupuje poctivý obchodník?
Takže teď nejen, že nemám důvěru v onen "zázračný" produkt, ale mám i velmi velké pochybnosti, že by mi v případě nespokojenosti někdo vrátil peníze. Vždyť ani nyní není na materiálu otevřeně uvedeno, kdo je prodávajícím. Zkusil jsem si vyhledat, podle loga na materiálu, kdo se ukrývá za jménem či doménou "180next" a zobrazil se mi e-shop v Anglii s absolutně shodným logem, který se ale věnuje prodeji potravinových doplňků - viz https://180next.com/. Potom si musím položit otázku, proč se v mně doručeném e-mailu objevuje polština?!?
23.10.2017
Vrátil jsem se na stránky propagující aplikaci Dynamic Formula a musím říci, že takhle hloupě se snad ještě nikdo nepokoušel ovlivnit potencionálního zákazníka, viz snímky pod tímto textem.
Diskuse
Diskuse
Přepisování datumu u diskuse s cílem vzbuzení neustálé autentičnosti diskutujících, je opravdu poněkud trapná.

Shrnu si vše co mne varovalo:

1) zlepšení výkonu až o 90 %, což považuji za extrémní nesmysl
2) zaslání potvrzení objednávky, ačkoliv jsem nic neobjednal
3) zneužití e-mailové adresy z diskuse pro zaslání potvrzení objednávky, která neexistuje
4) smazání diskusního příspěvku s kritikou neidentifikovatelosti prodejce
5) přepisování datumů u diskuse
6) anonymita prodejce - nelze nic reklamovat a pochybuji o ochotě vrátit peníze při nespokojenosti.
Určitě si vzpomenete na slogan
A TO SE VYPLATÍ
tak postupujte s chladnou hlavou a přemýšlejte co se vám vyplatí. Žádná aplikace vám z trojkového procesoru neudělá pětkový a stejně tak vám žádná aplikace ze 4 GB paměti neudělá 8 GB paměť.

Držte se správných postupů a pokud Váš počítač vykazuje nějaké potíže zajděte raději za svým "počítačovým doktorem" a ten vám určitě poradí.
Webové odkazy
Interist s.r.o. - all rights reserved
Návrat na obsah